It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

300 TL Üzeri Sepette 30 TL
700 TL Üzeri Sepette 50 TL İndirim Fırsatını Kaçırmayın!
Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! Kapıda Ödeme +40.71 TL (101-500 TL)

İpek Kehribar Taba Renk Hakiki Deri İlk Adım Bebek Ev Patiği Ev Ayakkabısı Unisex Kız/Erkek Bebek Arkadan Bağcıklı Patik ipek-002

Ön Sipariş

İlk Adım Ev Patiği

Hakiki sığır derisi anatomik-ortopedik anti bakteriyel latex tabanlık, latex yapıştırıcı ve mumlu ip kullanılmıştır.Gözeneklerin kapanmaması için, derinin üzerine hiç bir işlem(boya,finisaj, vb.) uygulanmamaktadır. Ürünümüzde “ANATOMİK-ORTOPEDİK ANTİ BAKTERİYEL” tabanlık bulunmaktadır. Latex malzemeden yapılan tabalığımız ayakkabımızın en fonksiyonlu özelliklerinden bir tanesidir.

LATEX NEDİR?

Latex, papatya ve sütleğen gibi pek çok bitkiden çıkarılan süte benzer bir maddedir. Bitkinin kesilen kısmından süzülür ve hava ile karşılaştığında katılaşır. Kauçuk ağacından çıkarılan lateks, doğal kauçuğun başlıca kaynağıdır.Ürünlerimizin içinde bulunan tabanlık latex malzemesinden üretilmiştir. Tabanlığı yapıştırmak için kullandığımız malzeme latex malzemesidir.

ÖLÇÜ 

 

*0-3 YAŞ /                                               SANTİMETRE             NUMARA

 • İlk Adım Ev Patiği                             9,5 cm                             15
 • İlk Adım Ev Patiği                             11 cm                              17
 • İlk Adım Ev Patiği                             12,5 cm                           19
 • İlk Adım Ev Patiği                             13,5 cm                           21

mailEn doğru sipariş için, bebeğinizin/çocuğunuzun minik ayaklarını ölçmeniz çok önemlidir.

 

 

İlk Adım Ayakkabısı
Renk Kahverengi - Deri ( Tek Renk)- Konsept Tasarım 
Malzeme Hakiki Sığır Derisi (Büyük Baş Hayvan). Anatomik-Ortopedik Anti Bakteriyel Latex Tabanlık Latex Yapıştırıcı ve Mumlu İp Kullanılmıştır.
Kargo 3-7 İş Günü Yurtiçi Kargo
Menşei Türkiye
Kategori Bebek-Çocuk

 

 

 

 

Baltık Amber
Renk Kahverengi - Deri ( Tek Renk)
Malzeme Hakiki Sığır Derisi. Anatomik-Ortopedik Anti Bakteriyel Latex Tabanlık Latex Yapıştırıcı ve Mumlu İp Kullanılmıştır.
Kargo 3-7 İş Günü Yurtiçi Kargo
Menşei Türkiye
Kategori Bebek-Çocuk

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

İADE VE CAYMA HAKKI

 

 • Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.
 • İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:
 • İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yeralan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. 
 • İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 • Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 14 günlük geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.
 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam veilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .
 • Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmakiçin;Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. 
 • Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.
 • Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz. Değişim bir defaya mahsustur. 
 • Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz. Ürünler anlaşmalı kargomuz olan YURTİÇİ Kargo ile gönderilmelidir. Farklı kargo şirketleri ile gönderilen ürünlerin işlemleri, ücret iadesi yapılırken kesilmektedir. Üründe firmamızdan kaynaklanan bir kusur yoksa kargo ücreti müşteriye aittir.)

CAYMA HAKKI

 • Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 9. Maddesine göre, müşteri, "Tüketici, 14(on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.
 • Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.

NOT : Ayrıntılı bilgi için https://ipekkehribar.com/iptal-ve-iade-kosullari sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Stok Durumu

Sepette İndirim

300 TL Üzeri Sepette 30 TL

700 TL Üzeri Sepette 50 TL

1000 TL Üzeri Sepette 90 TL İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

 • Bu Ürünün Toplam Görüntülenme Sayısı: 3079
 • Ürün Kodu: ipek-002
 • Kazanacağınız Puan: 10
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • 749,00TL
 • Vergiler Hariç: 680,91TL
 • Satın almak için gerekli puan: 129

Mevcut Seçenekler:

Ücretsiz Kargo

Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava!-Kapıda Ödeme +40,71 TL (Sepet Tutarı: 101-500 TL arası siparişleri için)

Anlaşmalı Kargo: Yurtiçi Kargo, Aras Kargo

Kolay İade

14 Gün İçinde Koşulsuz İade Garantisi

Güvenli Alışveriş

256BİT SSL Güvenlik Sertifikası İle Korunmaktadır