It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava!- Kapıda Ödeme +5,00 TL

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Öncelikle “İPEK KEHRİBAR” ailesine Hoşgeldiniz!​

“İpek Kehribar” markası  Türkiye’nin başkenti Ankara’da kurulmuştur. Güvenli alışveriş bilincini e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız,%100 Orjinal ve Yüksek Kalite ile satışa sunduğu, şifa-i nitelikte özgün, estetik ve geniş kehribar ürün çeşitlilik farkı ile Sertifikalı Baltık Kehribar satışı yapan Türkiye’nin öncü güvenilir firmalarından biri olmuştur.

 

Aslında bu serüvenimizin temelleri 2017 yılının ilk yarısına dayanmaktadır. İnsanlık tarihinde 5000 yıllık bir geçmişi olan Ankara, Anadolu’nun ortasında olması sebebiyle burada kurulmuş onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Modern Türkiye’nin başkentinde kurulmuş olmanın, bu kültürel zenginliğe sahip olmanın ve doğanın eşsiz mucizesi kehribarın yaklaşık 50 Milyon yıllık geçmişini bu kültürel miras ile bütünleştirerek sizlere tanıtmanın ve yaşatmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

“İPEK KEHRİBAR” ailesi olarak öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyeti ile beraber, sektöründe farklı tasarımları; yeniliklere, değişime, gelişime ayak uydurarak, zengin ürün çeşitliliği ve kendine özgün bakış açısı ile “İPEK KEHRİBAR” markası ile tanıtmak, en iyi kaliteyi tüketiciye sunabilmektir. “İPEK KEHRİBAR” doğanın eşsiz mucizevi şifasını; özenle ve el emeği ile üstelik Uluslararası Kehribar Derneği Güvenirlik Sertifikası almış ürünler ile sizlere sunmaktadır. Bu kapsamda öncelikli olarak tüketiciye modern bilimsel tıp yöntemlerinin kullanılmasının ne kadar önemli olduğunu, sonrasında ise alternatif tıp alanında tedaviyi destekleyici özelliği ile doğal tedavi sağlaması amaçlı kehribar sağlık ürünleri ürünlerinin satışını yaptığımızı hatırlatmak isteriz.

 

Bu prensipler doğrultusunda www.ipekkehribar.com Online satış sitesi, Hafta içi 08:00-22:00 saatleri arasında müşteri danışma ve bilgi hattı +90 850 840 3797 / +90 552 260 3763 numaralarımız ile yüksek kalitesini ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak Türkiye’nin dört bir yanına profesyonel satış prensiplerimiz doğrultusunda GARANTİLİKOLAY, KALİTELİ, GÜVENLİ, HIZLI ve satış sonrası kesintisiz DESTEĞİMİZLE ile keyifle  hizmet vermeye devam edecektir. 

 

Mağazamızı ziyaret ettiğiniz ve bizimle alışveriş yaptığınız için size minnettar olduğumuzu bilmenizi isteriz. İnternette kalite ve güvenli alışverişinizin tercihi “İPEK KEHRİBAR” markasını tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz! 

 

Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı ODTÜ TEKNOKNET Bilişim İnovasyon Merkezi 

280/G-1260 Zemin Kat Cozone -ipekkehribar ÇANKAYA/ANKARA

Maltepe Vergi Dairesi

www.ipekkehribar.com / info@ipekkehribar.com

İletişim: +90 850 840 3797 / +90 552 260 3763