It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

300 TL Üzeri Sepette 25 TL
650 TL Üzeri Sepette 45 TL İndirim Fırsatını Kaçırmayın!
Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! Kapıda Ödeme +28.08 TL (101-500 TL)

Bilinen Faydaları Nelerdir?

Posted by ipekkehribar 20/12/2020 0 Comment(s)

KEHRİBAR?

Kehribar (amber) kolyeler bebeklerde diş kolyesi olarak bilinir. Kehribar, büyüme, ergenlik ve diğer dönemlerinde de kullanılan, şifasına inanılan değerli bir taştır.

 

Sağlık beyanları hakkında Yönetmelik uyarınca sağlık beyanı "insan sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak faydalı olduğu yahut hastalıklara veya belirtilerine karşı etkili olduğu, koruduğu, tedavi ettiğini belirten, ileri süren veya ima eden tüm ifadeler" anlamına gelir. Yönetmelik uyarınca mevzuata aykırı bir şekilde internette tanıtımı yer almaması gerektiği hususunu Özellikle hatırlatmak isteriz. İlgili sair mevzuat ve kurumlardan gelen talepler incelendiğinde;bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla; " Enerji verir, bağışıklık sistemini güçlendirir, sindirim sitemini düzenler" gibi ifadeler sağlık beyanı kapsamına girmektedir. Bu tip ifadelerin kullanılması hukuka aykırı reklam olarak düzenlendiğinden ipek kehribar ekibi olarak sayfamızda mevcut TÜM ürün tanıtımlarımızda mevzuata aykırı sağlık beyanı içeren ibareler KULLANMIYORUZ.

 

Dünyanın en büyük kehribar yataklarının bulunduğu Baltık denizine kıyısı olan ülkelerden, Litvanya menşeili, Litvanya'da doğal hakiki Baltık kehribardan özel işçilik ile üretilmiş, Sertifikalı ve %100 orijinalYüksek Kaliteli kehribar ürünleri sizlere sunuyoruz. Tüm ürünleri resmi faturalı gönderim sağlıyoruz, faturanız garanti belgenizdir. Ürünlerimiz gümrük mevzuatına uygun, faturalı ve aynı tedarikçilerden temin edilmekte ve firmamıza girişi yapılmaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı kehribar kolyenizden veya bilezik satın almanızdan memnun kalmazsanız, belirtilen şartlar dahilinde ve belirtilen süre içerisinde iade edebilirisiniz. 

 

İpek Kehribar ekibi olarak kullanıcı deneyimlerini ve kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurduğumuzda çok güzel olumlu geri dönüşler alıyoruz. Memnuniyet oranımız yüksektir. Bu kapmsada; Kehribarın şifasına inanarak denemek ve kullanmak isterseniz, sizleri de İpek Kehribar ailesi olarak aramızda görmekten mutluluk ve memnuniyet duyarız. (https://www.instagram.com/ipekkehribar - Memnuniyet hikayelerimizi inceleyebilirsiniz.)

 

Cesaret - Işıltı - Zerafet - Yüksek Kalite - Uygun Fiyat - Özel Tasarım

 

 

Çekiciliği olan kehribar takılar, zarif bir elbise ile takıldığında ilgi çekici bir unsur haline gelebilir. Bu takıları bir randevuda cesurca kullanabilirsiniz. Kehribar mücevherler ışıltısını her zaman mükemmel bir şekilde sergiler. Bu kolye resmi bir elbisenin odak noktası olabilir veya bir akşam yemeği randevusunda size zarif bir karakterle eşlik edebilir. Etkisine inanan kişiler için hem şifalı, hem şık bir alternatif oluşturan kehribar birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Artık kehribar hakkında bir çok özelliği olduğunu bildiğinize göre bir tane satın alabilirsiniz.

 


 

ÖNEMLİ:  İlgili yasa ve yönetmelikler gereği KEHRİBAR ürünleri ile ilgili, hastalık adı, sağlık beyanı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz İLAÇ DEĞİLDİR.  Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla KULLANILMAZ.

 

 


 

 


 

 

 

Leave a Comment