It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

İlk Siparişe Özel 100 TL Üzeri Sepette 15 TL İndirim Fırsatını Kaçırmayın! Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava! Kapıda Ödeme +6,28 TL

Bilinen Faydaları Nelerdir?

Posted by ipekkehribar 20/12/2020 0 Comment(s)

BEBEKLER İÇİN KEHRİBAR BİLİNEN FAYDALARI NELERDİR?

Kehribar (amber) kolyeler bebeklerde özellikle diş kolyesi olarak bilinir. Kehribar (amber), bebek diş kolyesi ve kehribar bebek bileklikler, diş çıkarma çağındaki çocukların, ağrı ve sancılarını azaltmak, diş çıkarma sürecini daha rahat geçirebilmesi amacıyla dünya genelinde yaygın olarak kullanıldığı bilinmektedir.

 

Kehribarın bilinen en önemli özellikleri Ağrı KesiciUyku Düzenleyici, Salya Azaltma ve Bağışıklık Sistemi Güçlendirmesi özelliği ile bilinmesidir.

Gaz Sancısı olan bebeklerde mide ve bağırsak düzenleyici etkisi sayesinde bu etkileri ortadan kaldırdığı veya azalttığı bilinmektedir.

Sertifikalı Kehribar Bebek Diş Kolyesi ile çocuğunuz ile özellikle diş çıkarma döneminde ağrısız, keyifli bir diş çıkarma dönemi geçirebilirsiniz. Bebeğinizin rahat ve düzenli uyumasına yardımcı olduğu bilinmektedir.

Bebeklerde özellikle diş kolyesi olarak bilinir, aksesuar değildir. Sakinleştirici etkisi ile bebeğinize daha huzurlu uyku sağladığı bilinir.

Diş çıkarma döneminde artan tükürük salgısını azalttığı bilinir. Kehribar kolye acıyı ve ağrıyı önemli ölçüde azalttığı bilinir. Kehribar bileklik olarak da kolyenin etkisini arttırmak amaçlı kullanılır.

Kehribar negatif enerjiyi çektiği için,çocuğunuzu negatif enerjiden koruduğu bilinir. 

Kehribar sadece diş çıkartma döneminde değil çocuğunuzun büyüme, ergenlik ve diğer dönemlerinde de kullanabileceği birden fazla faydası olduğu inanılan şifalı bir taştır.


 

 


YETİŞKİNLER İÇİN KEHRİBARIN BİLİNEN FAYDALARI NELERDİR?

Kehribar vücudu temizlediği ,güçlü bir vücut temizleyicisi olduğu, vücuda canlılık verdiğine inanılır. Ağrı olan yere yakın kullanıldığında ağrıyı hafiflettiği bilinir.

Sindirim sistemini düzenlediği , bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilinir.

Kehribar Sol el veya sol ayak bileğinde kullanıldığında vücuttaki negatif enerjiyi toplardığı, Stresi azalttığı ve depresyona sebep olan etkileri azalttığı bilinir. Pozitif bir ruh haline bürünmenizi sağladığı bilinir.

Migren, astım ve baş ağrısına karşı iyileştirici olumlu etkisi olması, metabolizmayı hızlandırması, solunum rahatsızlıklarına iyi gelmesi kehribarın bilinen şifalarıdır.

Yetişkinlerde özellikle gerdanlık olarak kullanılması boğaz, guatr, tiroid bezi ile ilgili rahatsızlıklar üzerinde iyileştirici etkilerinin olduğu bilinmektedir. 

Panik atak ve anksiyetede sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi olduğu bilinir. 

Etkisine inanan kişiler için hem şifalı hem şık bir alternatif oluşturan kehribar taşı birçok insan tarafından kullanılmaktadır.


 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

 

ÖNEMLİ:  İlgili yasa ve yönetmelikler gereği KEHRİBAR ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır. Bu kapsamda öncelikli olarak tüketiciye modern bilimsel tıp yöntemlerinin kullanılmasının ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ürünlerimiz İLAÇ DEĞİLDİR.  Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla KULLANILMAZ.

 


 

NOT: Kullanıcı deneyimlerini ve kullanıcı yorumlarını da göz önünde bulundurduğumuzda kehribar kolye/bilekliklerin olumlu etkilerinin olduğunu gözlemliyoruz. Tabiki her kullanıcı üzerinde etkisi bir olmadığı belirtmekte fayda vardır. İpek Kehribar ekibi olarak bizler çok güzel olumlu geri dönüşler alıyoruz. Memnuniyet oranımız oldukça Yüksektir. Sizleri de İpek Kehribar ailesi olarak aramızda görmekten mutluluk ve memnuniyet duyarız.

 

Leave a Comment