It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava!- Kapıda Ödeme +5,00 TL

Doğal Taşlı Konyak Renk Baltık Damla Kehribar Kolye ipek-152

-36%
Baltık Amber
Ürün Adı Kehribar Bebek Çocuk Kolyesi
Ağırlık 7,00 ~ 8,00 gram
Uzunluk 32,00 ~ 33,00 cm

 

Renk

Konyak (Barok)

Ametist-Pembe Kuvars

Kilit

Mekanizması/

Tasarım

Vidalı Klips / Dayanıklı İplik / Her bir Boncuk arası düğüm

Malzeme Natural Amber
Kargo 1-2 İş Günü Yurtiçi Kargo
Menşei Litvanya
Kategori Bebek-Çocuk
Sertifika Durumu Firma Sertifikalı Ücretsiz
Şekil/Kesim Barok

Doğal Taşlı Konyak Renk Baltık Damla Kehribar Kolye

Kehribar bebek diş kolyelerimiz ve diğer tüm kehribar ürünlerimizin tamamı %100 orjinal A+ kalite Litvanya menşeili, doğal hakiki baltık kehribardan özel işcilik ile üretilmiştir.

Ürünlerimizin tamamı Litvanya menşeilidir. Satın aldığınız orjinal sertifikalı kehribar ürünlerin tamamını Yurtdışı sertifikalı ve resmi faturalı gönderim sağlıyoruz.Ayrıca Kehribar bebek diş kolyelerimiz Türkiyenin bağımsız ve tarafsız tek yasal kuruluşu, İKO (İstanbul Kuyumcular Odası) kuruluşu olan GLT(Gemological Laboratory of Turkey) labratuvarlarında konusunda uzman gemologlar tarafından; kolye ağırlığı, rengi ve her bir kolye tanesi tek tek incelenerek analiz edilmiş ve kayıt altına alınarak (Natural Amber) Doğal Amber onayı almıştır.Talep edilmesi halinde kolyeniz için özel hazırlanan GLT belgesi ilave ücret karşılığında gönderim sağlanacaktır. En sık sorulan sorulardan birisi GLT sertifikası neden farklı ücretlendirme gerektiğidir. GLT labratuvarı yarı özel bir kurum tarafından verilen sertifikadır. GLT sertifikalı kolyeler ile Yurtdışı sertifikalı kehribar tamamen aynı olup %100 orjinal baltık kehribarıdır, Sadece labratuvara verilen ilave ücret farkı alınmaktadır.

Tüm ürünler resmi faturalı gönderim sağlıyoruz, faturanız garanti belgenizdir. Tüm ürünlerimizin kaliteli olduğunu biliyoruz ve arkasındayız, çünkü bu ürünlerin tamamını kendi ailemiz için de kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için https://ipekkehribar.com/hakkimizda sayfamızı inceleyebilrsiniz.

Tüm ürünleri herhangi bir sebepten dolayı kehribar kolyenizden veya bilezik satın almanızdan memnun kalmazsanız, belirtilen süre içerisinde iade edebilirisiniz.Detaylı bilgilendirme için https://ipekkehribar.com/iptal-ve-iade-kosullari sayfamızı inceleyebilrsiniz.

Tüm renkler aynı etkiye sahiptir. Renkler ve modeller tamamen görsel estetik amaçlıdır. Dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Ortalama teslim süresi tüm türkiye 1-4 gündür.Detaylı bilgilendirme için https://ipekkehribar.com/teslimat-ve-kargo sayfamızı inceleyebilrsiniz.

Bu kapsamda öncelikli olarak tüketiciye modern bilimsel tıp yöntemlerinin kullanılmasının ne kadar önemli olduğunu, sonrasında ise alternatif tıp alanında tedaviyi destekleyici özelliği ile doğal tedavi sağlaması amaçlı kehribar sağlık ürünleri ürünlerinin satışını yaptığımızı hatırlatmak isteriz.

 


Ölçü

*0-3 YAŞ / ( Ortalama=  5,50-6,50 gram )

 • Kehribar Bebek Kolye Standart Boy:32-33 cm  

mailLütfen “Sipariş Notu” ksımına bebeğinizin/çocuğunuzun kaç aylık olduğunu belirtiniz!


Pembe Kuvars Nedir?

Doğada nadir bulunan kuvars cinsidir pembe kuvars.

Rose Kuvars veya Gül Kuvars olarak da anılır.

Rengi uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir.

Değerli taşlar arasında aşk taşı olarak ün salmıştır.

Pembe Kuvarsın(Rose Kuvars veya Gül Kuvars) yatıştırıcı etkisi vardır. 

Pembe Kuvarsın Bakımı ve Temizliği

Eğer kristalinizi çok uzun süre kullanıysanız enerjisi tükenebilir.

Bu durumda kristalinizi tekrar kullanmadan önce bir gece toprağa gömmek gerekir.

Pembe kuvars kristalinizi bir ametis yanında bırakmanızda temizlenmesini sağlar.

Temizlediğiniz krsitain başka insanlar tarafından dokunmasına mümkün olduğunca izin vermeyiniz.

Pembe Kuvarsın Faydaları

Eğer kristalinizi çok uzun süre kullanıysanız enerjisi tükenebilir. 

Bu durumda kristalinizi tekrar kullanmadan önce bir gece toprağa gömmek gerekir.

Pembe kuvars kristalinizi bir ametis yanında bırakmanızda temizlenmesini sağlar.

Temizlediğiniz krsitain başka insanlar tarafından dokunmasına mümkün olduğunca izin vermeyiniz.


Kehribar Ne İşe Yarar?

Kehribarın en önemli özelliği “Ağrı Kesici” ve “Bağışıklık Sistemi Güçlendirici” özelliği olmasıdır.

Anne sütü alımıyla ilgili sorun yaşanıyorsa bağışıklık güçlendirici etkisi olduğundan destek amaçlı kullanılır.

Özellikle Gaz Sancısı, Kolik olan bebeklerde mide ve bağırsak düzenleyici etkisi sayesinde bu ettkileri ortadan kaldırdığı veya azalttığı bilinmektedir. Ayrıca anne sütü alımında sorun yaşayan bebeklerde olumlu etkileri olduğu ve destek amaçlı alındığı bilinmektedir. 

Sertifikalı Kehribar Bebebk Diş Kolyesi ile çocuğunuz ile özellikle diş çıkarma döneminde ağrısız, keyifli bi diş çıkarma dönemi geçirirsiniz.

Bebeklerde özellikle diş kolyesi olarak bilinir, diş çıkarma dönemi ishal, ağrı,iştahsızlık, yüksek ateş,soğuk algınlığı, kulak ağrısı, kulak kaşıntısı, diş kaşıma, huzursuzluk, iştahsızlık, uyku problemi, mide ağrısı, alerjik astım gibi şikayetleri azaltmak için kullanılır. Aksesuar değildir, Bağışıklık sistemini de güçlendirdiği için bebeğinizin doğal iyileşme süresini hızlandırır. Sakinleştirici etkisi ile bebeğinize daha huzurlu uyku sağlar.

Diş çıkarma döneminde artan tükürük salgısını azalttığı bilinir, böylece bebeğinizin önü daha az ıslanmaz ve daha az hırıltısı olur. Kehribar kolye acıyı ve ağrıyı önemli ölçüde azaltır, bu sayede bebeğinizin daha rahat ve daha huzurlu uyumasını sağlar. Kehribar bileklik olarak da kolyenin etkisini arttırmak amaçlı kullanılır.

4 yaş üzeri çocuklarda, kreş gibi kalabalık ve kapalı ortamlarda bulunan çocukların diğer çocuklardan hastalık kapma oranı yüksektir.Bu sebeple kreşe giden çocuklarda bağışıklık güçlendirmek için 35-38 cm kehribar kolye kullanıldığında belirtileri önemli ölçüde azalttığı bilinmektedir.Bağışıklığı güçlendirmesiyle çocugunuzun olası enfeksiyonlara karşı korur. 

Kehribar negatif enerjiyi çektiği için,çocuğunuzu negatif enerjiden korur. Aslında bir nevi bebeğinizi nazardan korumuş olduğu bilinmektedir.

Kehribar sadece diş çıkartma döneminde değil çocuğunuzun büyüme, ergenlik ve diğer dönemlerinde de kullanabileceği birden fazla faydası şifalı bir taştır.

Ayrıca birçok rahatsızlık için doktorunuzun önerdiği tıbbi tedaviye alternatif tıp olarak semptomların hafifletilmesi amaçlı kullanılır.


Kehribar Nasıl Kullanılmalı?

Kehribar kolyeler “Kolik” ve “Gaz Sancısı” olan bebeklerde doğumdan itibaren ilk 6 ay sol el veya sol ayak bileğinde sararak hal-hal veya kehribar bileklik olarak kullanılır. Gaz sancısı ve kolik sancısını hafiflettiği bilinir. Ağrıyı ve acıyı alırarak, sindirim sistemini düzenlediği ve  bağışıklık sistemini güçlendirdiği bilinir. Böylece bebeğinize daha rahat uyku sağlamış olur.

Kehribar kolyeler doğru kullanıldığında faydasını daha çok gösterecektir. Bebeklerde diş çıkarma döneminin başladığı 5.ve 6. aylardan itibaren kullanılması önerilir. Kehribar kullanımı ağrıyan yere yakın olmalı ve tene temas etmesi çok önemlidir. Kehribarınızın 14-15 Günde 1(bir) mutlaka bakımını yapılmalısınız. Bakımı için detaylı bilgiyi sayfamızda inceleyebilirsiniz.


UYARI! 

Kehribar bebek diş kolyeleri bebeğinizin güvenliği için her bir boncuk arası ayrı ayrı düğümlenmiştir. Dayanıklı iplikten yapılmış ve vidalı klips kullanılmıştır. Kilitli vidalı klips Bebeğinizin kolyesini çıkarması önlenir. Ayrı ayrı düğümlenmesinin amacı; Olası kehribar tanesinin kopması veya kırılması durumunda ebeveynlerin düşen boncuğu bulmasına yardımcı olmak, çocugun kehribar tanesini ağzına almasını ve yutmasını engellemek ve olası boğulma riskinin ününe geçmektir.

Özellikle aldığınız kehribarın orjinal olması çok önemlidir, aksi takdride bebeğinizin boynunda kimyasal bir ürün taşımış olursunuz. Sertifikalı, %100 orjinal 1 sınıf kalite baltık kehribarı kullanmanızı öneriyoruz.  Dünyanın en büyük kehribar yataklarının bulunduğu baltık denizine kıyısı olan ülkelerden, ayrıca ulaslararası kehribar derneği üyesi ve sertifikalı en kaliteli kehribar ürünleri sizlere sunuyoruz.

Kehribar kolye ve bileklikler amaç dışı kullanılmaz, sadece takı amaçlı kullanılır. Kesinlikle ağza alınmaz, çiğnenmez, yutulmaz, yenmez, diş kaşımak için kesinlikle kullanılmaz.

Kullanmaya başlamdan önce kehribar kolyenizi, çatlak veya kırık olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Çatlamış,kırılmış bir kehribar görürseniz lütfen kullanmaynız.Bizimle iletişime geçebilirsniz.

OYUNCAK Yönetmeliği:3 yaş küçük çocuklar için uygun değildir.Kehribar hassas ve kırılgandır ayrıca Küçük parçacıklar içerir, boğulma tehlikesi olabilir.

Banyo yaparken kimyasal ürünlerden uzak durmak için çıkartınız.

Mutlaka ebeveyn denetiminde kullanılır. Ebeveyn denetimi dışında bulunan zamanlarda ve ortamlarda çıkarılmalıdır.

Gece yatarken ve uyurken kolye takmayınız,çıkartınız. Etkinliği ve sürekliliği sağlamak amacıyla çıkarıldığında sol ayak bileğinde, çorap içinde tene temas edecek şekilde kullanabilirsiniz.

Kehribar kolye ve bileklikler oyuncak değildir. Çoçukların eline oyuncak olarak verilmez, Oyuncak olarak kullanılmaz. Kehribar Kolyeler ve bileklikler kullanılmadığı zamanlarda bebeğinizin veya çocuğunuzun ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Kullanmaya başladıktan sonra etkisini 48-72 saat arasında göstermeye başlar.

Tene temas ederek ve sürekli/devamlı kullanıldığında etkisini gösterdiği bilinmektedir. Doğru bilinen yanlışlardan en önemliside özellikle bebekler için elbise veya t-shirt gibi kıyafetlerin üzerinde kullanılmasıdır.

Bilinen bir yan etkisi yoktur, tamamen doğal bir ağrı kesicidir.

Beklenmeyen bir etki olduğunda, lütfen kulanmayınız ve doktorunuza başvurunuz.

%100 Orjinal A+++ Kalite sertifikalı Baltık kehribarın güvenilir adresi✨


BAKIM

Kehribarınızı kullanmaya başlamadan önce, ılık suda 2-3 dk. yıkayıp  havlu ile kuruladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kehribarınızın etkinliğini arttırmak amaçlı gerekirse hergün, haftada bir(1) veya 15(onbeş) günde, bir(1) defa negatif elektrikten arındırılması ve temizlenmesi gerekmektedir!

Su ile Temizleme; bir bardak suda 10-15dk  beklettikten sonra,akan çeşme suyu altında 2-3 dakika süreyle yıkayınız. Bu şekilde etkinliğini arttırmalıyız.

Toprak ile Temizleme; aslında en doğru kehribar temizleme topraklama yöntemidir.Bütün enerjileri nötürlediği için toprağın içerisine kehribarımızı gömüp 24 saat beklediğimizde etkinliğini maksimum seviyeye ulaştırmış oluruz.

Kehribarınızı doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız! Kehribar çok kırılgan ve hassas olduğu için doğrudan yoğun güneş ışınları kehribarınızı çatlatabilir.

Kehribarınızı parfüm, saç spreyi, deterjan, bulaşık deterjanı,krem, el kremi, oje temizleyici, aseton, sabun vb. kimyasal ürünlerden koruyunuz, evsel temizleyicilerle yıkamayınız. Aksi takdirde kehribarınız etkinliğini kaybedecektir. 

Baltık Amber
Ürün Adı Kehribar Bebek Diş Kolyesi
Ağırlık 7,00 ~ 8,00 gram
Renk Konyak (Barok) Ametist-Pembe Kuvars
Kilit Mekanizması/Tasarım Vidalı Klips / Dayanıklı İplik / Her bir Boncuk arası düğüm
Malzeme Natural Amber
Kargo 1-2 İş Günü Yurtiçi Kargo
Menşei Litvanya
Kategori Bebek-Çocuk
Sertifika Durumu Firma Sertifikalı Ücretsiz
Şekil/Kesim Barok

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

İADE VE CAYMA HAKKI

 

 • Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.
 • İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:
 • İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yeralan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir. 
 • İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 • Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 14 günlük geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.
 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam veilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .
 • Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmakiçin;Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. 
 • Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.
 • Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz. Değişim bir defaya mahsustur. 
 • Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz. Ürünler anlaşmalı kargomuz olan YURTİÇİ Kargo ile gönderilmelidir. Farklı kargo şirketleri ile gönderilen ürünlerin işlemleri, ücret iadesi yapılırken kesilmektedir. Üründe firmamızdan kaynaklanan bir kusur yoksa kargo ücreti müşteriye aittir.)

CAYMA HAKKI

 • Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 9. Maddesine göre, müşteri, "Tüketici, 14(on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 14 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.
 • Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.

NOT : Ayrıntılı bilgi için https://ipekkehribar.com/iptal-ve-iade-kosullari sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 • Ürün Kodu: ipek-152
 • Kazanacağınız Puan: 10
 • Stok Durumu: Stokta var
 • 174,50TL
 • 112,50TL
 • Vergiler Hariç: 95,34TL
 • Satın almak için gerekli puan: 109

Mevcut Seçenekler:

Ücretsiz Kargo

Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava!- Kapıda Ödeme +5,00TL

Kolay İade

14 Gün İçinde Koşulsuz İade Garantisi

Güvenli Alışveriş

256BİT SSL Güvenlik Sertifikası İle Korunmaktadır

Etiketler: ipek kehribar, sertifikalı baltık kehribar bebek diş kolyesi, yetişkin baltık kehribar kolye bileklik, kehribar bebek diş kolyesi